KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Üyelerimizin-Müşterilerimizin “nurtenabla.com”a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilmektedir.

-Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler (üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgileri özellikler kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler), 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

-Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler (telefon, adres, e-mail vs.), 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

-Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

-Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

– Sitemizden satın alınan ürünler için ödeme sadece kredi kartıyla ve sitemizde belirtilen diğer yöntemler ile yapılabilir.

-Sitemizden herhangi bir bildirim yapılmadığı takdirde sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.

-Üye olurken verdiğiniz bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka birinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. “nurtenabla.com” sizin şifrelerinize ulaşamamakta olup şifrenizi kaybetmeniz durumunda sistemimiz şifremi unuttum linki aracılığı ile size otomatik olarak farklı bir şifre verecektir.

-Ek bilgi almak istediğiniz konularda siparis@nurtenabla.com eposta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kullanım Koşulları

Üyelerimizin/Müşterilerimizin ‘’nurtenabla.com’’ a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlar belirtilmiştir.

Gizlilik Politikası

Üyelerimizin/Müşterilerimizin ‘’nurtenabla.com’’ a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlar belirtilmiştir.

Open chat
Yardım ister misiniz?
Merhaba.
Gizlilik Politikası ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Dilerseniz "nurten.abla" instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..